فیلتر محصولات نمایش همه 3 نتایج
قلاویز زنی
سوراخکاری با مته
سوراخکاری با گردبر
برند
مدل

دریل مگنت AGP

 • قابلیت قلاویز کاری تا قطر M20

 • امکان انتخاب بین حالت قلاویز کاری اتوماتیک و سوراخ کاری استاندارد

 • مجهز به سیستم تعویض سریع ابزار گیر (Quick Release)

 • قابلیت اتصال سه نظام 13 میلی متر

دریل مگنت Dezent 35

 • امکان انجام سوراخکاری گردبر تا قطر35 میلیمتر با بالاترین دقت، کیفیت و در عین حال وزن  11کیلوگرم از ویژگی های برتر مدل dezent35 می باشد.
  چنانچه نیاز به انجام سوراخکاری با توجه به کمبود فضای آزاد قطعه ی کار و در انواع موقعیت های افقی و عمودی دارید، این دستگاه با توجه به ابعاد کوچک به راحتی می تواند به شما کمک نماید. سیستم خنک کاری و روانکاری اتوماتیک، به شما در کاهش استهلاک، مصرف و زمان کمک شایان می نماید و خروجی نهایی کار با این دستگاه برای شما رضایت بخش خواهد بود.
  این مدل یکی از محبوب ترین مدل های انتخاب شده از طرف شرکت های متقاضی می باشد که شرکت اریا در دسترس شما عزیزان قرار خواهد داد.

دریل مگنت Euroboor

 • ECO.30

  دستگاه دریل مگنت مدل ECO.30 بصورت پرتابل (قابل حمل)، امکان انجام سوراخکاری را در انواع حالت های عمودی و افقی فراهم می کند، دنباله این دستگاه از نوع ولدان 19.05 میلیمتر می باشد. عملیات خنک کاری و روان کاری به صورت اتوماتیک می باشد. با استفاده از منبع تغذیه 220V (تک فاز) می توانید بهترین شرایط سوراخکاری همراه با افزایش دقت، کیفیت، سرعت و راندمان کاری را دریافت نمائید. کاهش مصرف انرژی و استهلاک از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می باشد.  این دستگاه با توان سوراخکاری 12 تا 30 میلی متر میباشد.
  ECO.30 مناسب جهت:
  ساخت و تولید قطعات کوچک.
  دارای ظرفیت کار تمام شیفت (24 ساعته)
  انجام سوراخکاری در محل و موقعیت قطعات.
  نصب، راه اندازی و استفاده سریع
  ویژگی ها:
  وزن کم
  بسیار کم حجم
  کاربری آسان (بدون مفصل و واسط)
  اسپیندل و مورس مستقیم
  قدرتمند و ایمن